Mój Mały Anioł ~ PREMIERA !!! piosenka i teledysk :-) 

Moi kochani z wielką radością zawiadamiam że w koncu udało nam się zakończyć pracę nad kolejnym singlem pt. "Mój Mały Anioł".  Teledysk, który kręciliśmy na plaży w Michigan możecie zobaczyć tutaj natomiast piosenkę w całości można ściągnąć tutaj. Zapraszam do oglądania i posłuchania ! :-)

Nominacja do nagrody POLONUSA 2013 !!! 

Moi kochani,  Wietrzne Radio 1080 am nominowało mnie do prestiżowej nagrody Polonusa 2013 ! Wszystko to w uznaniu za piękną akcję, która zjednoczyła Polonię w USA i na całym Świecie, zakończyła się zwycięstwem, a co najważniejsze pomogła wysłać na bardzo drogie leczenie chorób serca 4 dzieci z fundacji Siepomaga.pl. Głosować można tutaj:  www.wietrzneradio.com/polonus_2013.asp  , dzięęęęki !!!

Szczęśliwego Nowego Roku 2014 !!! 

Dużo zdrowia, radości i miłości w tym nowym roku dla Was. Niech to będzie rok zmian na lepsze, realizacji swoich marzeń i ogromu bezwarunkowej miłośći. Tego Wam życzę ! Michał

2013.05.29 - Trwa praca nad nową płytą. 

W pocie czoła trwa praca nad moją pierwszą, debiutancką płytą, która najprawdopodobniej ukaze się w sprzedazy w pierwszym kwartale 2014 roku. Troszkę trzeba poczekać, ale myślę ze warto ! W proces produkcji płyty zaangazowanych jest wielu wspaniałych muzyków oraz jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych. W tym momencie analizujemy pomysly i zabiaramy się za produkcję muzyczną do pierwszych 6 utworów na płytę. Wybór był bardzo trudny ale udało się. Ja tym czasem siedze nad nowymi utworami. A moze Wy macie jakiś pomysł na tytuł mojej płyty ??? :-)

2013.05.29 - Jest już DRUGIE miejsce ! :-))) 

Z wielką radością oznajmiam, iz jedna z moich piosenek "Wszystko mozesz miec" juz w 3 tygodniu glosowania znalazla się na DRUGMI miejscu listy przebojów. Bardzo dziękuję Wszystkim tym, którzy głosują. Czy uda się wspiąć na PIERWSZE ??? To się okazę juz w najblizszy piątek, głosować można raz dziennie tutaj ---->>>>  www.GlosujNaMichala.com

" Wszystko możesz mieć" na liście przebojów !!! 

Miło mi poinformować, iż jedna z moich piosenek "wszystko możesz mieć" znalazła się na Liście Przebojów chicagowskiego radia 1030am. Debiut jest na 25 miejscu, a glosować można jeden raz dziennie. Wyniki w każdy piątek. Aby zagłosować kliknij na obrazek poniżej, znajdź moją piosenkę, zaznacz ją i kliknij głosuj. 

JEST NAGRODA !!! No to pomagamy !!! :-)))


Moi kochani !!! Właśnie wróciłem z przepięknej Polski, gdzie spędziłem cudowny czas z rodziną i przyjaciółmi.
Ale jeszcze piękniejsze jest to że w domu w Chicago czekała na mnie ta oto niespodzianka ! Jest czek !!!
Dzięki pomocy prawnika udało się odzyskać nagrode za konkurs w kwocie $100.000 yesss! 
Bardzo dziękuję tym, którzy wierzyli we mnie do samego końca
i wszystkim tym dzieki którym ogromna kwota trafi na leczenie chorych dzieci.
Pamiętajcie że zawsze warto walczyć o swoje i nigdy się nie poddawać.
Razem Wielką Mamy Moc !!! Michał Stefański